Вибір радіаторів великий, що ви повінні знати о видах?

Вибір радіаторів великий, що ви повінні знати о видах?


Обігрівачі забезпечують комфортну температуру у приміщенні. Вони можуть бути елементом інтер’єру та можуть бути гармонійними зі стилем приміщення.

Обігрівачі відповідних розмірів для місця встановлення, високої якості виконання та відповідного кольору можуть ідеально гармонувати зі стилем приміщення і навіть надати йому індивідуального та унікального характеру.

электрический конвекционный регистр тепла "Умное оторпление"

Не знаешь как обогревать большую площадь? У нас есть решение!

Обігрівачі та способи передачі тепла

Радіатори відрізняються конструкцією, способом роботи, тепловою продуктивністю та якістю виконання. Але, перш за все, відрізняються способом передачі тепла (віддавання тепла) в приміщення, що опалюється, яке може відбуватися шляхом конвекції та випромінювання.

Конвекція – холодне повітря, що нагрівається обігрівачем, потім тепле повітря поширюється по приміщенню знизу вгору, віддаючи тепло. Тобто обігрівач передає тепло шляхом руху повітря у приміщенні.

Випромінювання – тепло передається шляхом нагрівання поверхні нагрівача. Наприклад, Сонце має високу температуру, випромінює тепло і таким чином нагріває Землю.

Конвекційні та випромінювальні регістри тепла

Електроонвекторні радіатори (так звані електроконвектори) передають тепло на 85-90% конвекцією, і лише до 15% випромінюванням. Наприклад, електричні конвекційні регістри тепла “Розумне Опалення” виготовлені зі сталевої труби, а всередині знаходиться елемент, що нагрівається. Це дуже зручно та безпечно, оскільки відсутня ризик зіткнення з гарячим ТЕНом. Завдяки зручному програмуванню, можна встановлювати температуру повітря та температуру поверхні обігрівача до 70ºС. Що, у свою чергу, також запобігає отриманню опіків.

Електричне опалення “Тепломакс” нагрівають повітря по всій своїй довжині і утворюють теплову завісу, зменшуючи тепловтрати приміщення. Електроконвектори безшумні у роботі та не спалюють повітря.

Випромінювальні обігрівачі

Випромінювальні обігрівачі – це пристрої, що перетворюють електричну енергію на тепло у вигляді інфрачервоного випромінювання. Вони не нагрівають повітря, як це відбувається із традиційними конвекційними радіаторами. Вони нагрівають безпосередньо стіни, обличчя та предмети, що знаходяться у приміщенні. Нагріті стіни, предмети та люди потім віддають накопичене тепло, завдяки чому у приміщенні виходить приємний тепловий комфорт. Таким чином, випромінювальні радіатори передають тепло на 85-90% випромінюванням тепла і лише 10-15% шляхом конвекції повітря. Випромінювальні обігрівачі краще використовувати там, де немає теплоізоляції, на веранді, в гаражі, на вулиці. Величезним мінусом є те, що вони спалюють повітря.

электрический конвекционный регистр тепла "Умное оторпление"

Электрические энергосберегающие обогреватели “Тепломакс”

Якщо ви шукаєте обігрівач, радимо вибрати електричний конвекційний регістр тепла “Тепломакс”. Тому що з ним ви отримаєте комфортне тепло по всій площі приміщення, а не лише поблизу обігрівача (як це відбувається з радіаторами випромінювання). Обігрівачі мають сучасну зручну систему керування. Ви можете встановити включення та вимкнення обігрівача по днях тижня та годинах.

About The Author

admin

СВЯЗЬ С НАМИ


Если имеете какие либо вопросы или предложения обращайтесь удобным Вам методом

Время работы:

с 8:00 до 19:00

Напиши нам