Яка товщина плитки підходить під автомобіль?

Яка товщина плитки підходить під автомобіль?


Під’їзна доріжка – дуже важливий елемент приватного будинку. Завдяки цьому ви можете зручно припаркувати машину перед будівлею та безперешкодно заїхати у гараж чи навіс. Зверніть увагу, що під’їзна дорога також є найбільш інтенсивно використовується частиною брукованої території – ми в’їжджаємо на неї кілька разів на день на автомобілях протягом року, незалежно від погоди. Це є достатнім аргументом для стабільної роботи. Його основна умова – це вибір відповідної бруківки, тобто. найпопулярнішого матеріалу для зміцнення території навколо будівлі.

Як вибрати товщину тротуарної плитки?

Перед покупкою бруківки варто врахувати, наскільки великою буде поверхня, що вимочується, і яким навантаженням вона буде піддаватися. Від цього залежить як розмір матеріалу, а й його товщина. Малоймовірно, що найменші плитки будуть розміщені на великих поверхнях, а великі не слід використовувати на вузьких звивистих доріжках. Це дозволяє уникнути непотрібного обрізання матеріалу. Що стосується його товщини, ми вибираємо його в залежності від кількості трафіку, який проходитиме на ньому. Найтонші вироби застосовуються на алеях, садових доріжках, тобто. там, де очікуємо лише пішохідного руху, тобто. завтовшки 3-5 див. 6 см. З іншого боку, там, де є можливість руху вантажівок, найкраще використовувати товщину 8 см.

Однак, що важливо, міцність бруківки залежить не тільки від товщини матеріалу, а й від конструкції фундаменту, на який він був покладений. Якісно виконана основа витримає великі навантаження, що забезпечить довговічність покриття навіть при використанні блоку трохи тоншого, ніж слід. У разі погано підготовленої основи дуже товсті кубики не забезпечать міцності поверхні. Міцність бруківки залежить не тільки від товщини матеріалу, а й від конструкції фундаменту, на який вона кладеться.

Захист бруківки

Існує водовідштовхувальний засіб FOB-F7, що надає матеріалам гідрофобних властивостей, тобто здатність відштовхувати воду. Розчин потрапляє до 7 мм, утворює шар, здатний захистити від впливу води, жирних плям, негативних атмосферних явищ і тривалого впливу сонця. Поверхні, просочені препаратом, мають насичений колір. Це забезпечує збереження естетичного вигляду і підкреслює колір поверхні протягом багатьох сезонів.

Кожен може безкоштовно проконсультуватися з нашими фахівцями – переходи на сайт https://gidrofob.com.ua та дзвони 044-228-51-81.

About The Author

admin

СВЯЗЬ С НАМИ


Если имеете какие либо вопросы или предложения обращайтесь удобным Вам методом

Время работы:

с 8:00 до 19:00

Напиши нам