Історія

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ ПЛАНЕТА 2000


Будівельна компанія «Планета 2ООО» була створена далекого 1999 року. 2000 року підприємство стало офіційним дистриб’ютором промислової групи «Ковальська». Спочатку основною діяльністю компанії було надання будівельних послуг та виконання робіт, пов’язаних з бетоном. Але з кожним роком підприємство еволюціонувало, розширювало спектр послуг та захоплювало нові будівельні напрямки.

История строительной компании Планета 2000Завдяки успішному та динамічному розвитку сьогодні компанія «Планета 2000» – це підприємство повного циклу, де працює висококваліфіковані професіонали, у розпорядженні якого найсучасніше обладнання та техніка. Власні складські приміщення для зберігання будівельних матеріалів, а також укомплектований гараж вантажівок, маніпуляторів та іншої спецтехніки, що підтримується в належному стані та дозволяє забезпечити безперебійну доставку матеріалів на об’єкт.

Строительная компания Планета 2000 - история строительства в Украине

Вже понад 15 років наша будівельна компанія професійно надає комплекс робіт та послуг з будівництва та ремонту. Сьогодні до послуг наших замовників надається:

  • Будівництво «під ключ»
  • Асфальтування, дорожнє будівництво
  • Укладання тротуарної плитки, мощення доріжок, встановлення бордюрів
  • Продаж, доставка з розвантаженням будівельних матеріалів
  • Утеплення та ізоляція, висотники-альпіністи, ліси
  • Оздоблювальні роботи по фасаду, оздоблення внутрянки
  • Покрівля, ремонт будь-якої складності
  • Оренда спецтехніки, трактори, екскаватори, крани
  • Доставка бетону всіх марок, оренда бетононасосу

История строительной компании Планета2000 - утепление, изоляция, асфальтирование, укладка плитки, бетон, отделочные работыЗа багато років діяльності на будівельному ринку України компанія «Планета 2000» придбала надійних партнерів із виробництва будівельних матеріалів та обладнання. Завдяки цьому наш споживач отримує високоякісні матеріали за оптовою вартістю.

Компанія «Планета 2000» удосконалюється та працює над розширенням будівельних послуг. Ми аналізуємо новинки та світові тенденції на ремонтно-будівельному ринку. Основний принцип роботи компанії – це робота на репутацію. Такий підхід – міцний фундамент для nbsp; успішного та взаємовигідного співробітництва.

Планета 2000 - строительная компания Украина: ремонт, материалы, строительство

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


Якщо маєте якісь запитання чи пропозиції звертайтеся зручним Вам методом

Час работи:

з 8:00 до 19:00

Напиши нам