Ремонт

Ремонт


Потрібен ремонт, але Ви не знаєте з чого почати? Звертайтесь до нашої будівельної компанії «Планета 2000» і разом з Вами ми визначимо, який вид ремонту Вам дійсно потрібний.

Ремонт зданий: капитальный, комплексный, косметический ремонт по лучшим ценам в Украине и Киеве

До Ваших послуг пропонується:

  • Капітальний чи комплексний ремонт
  • Косметичний ремонт
  • Окремі ремонтні послуги (укладання плитки, штукатурка, гіпсокартонні роботи та інше)
  • Дизайнерський ремонт за індивідуальним проектом

Перед тим, як приступати до робіт, ми детально узгоджуємо із замовником усі пункти кошторису та аргументуємо кожен його пункт. Співпрацюючи з «Планетою 2000», Ви можете бути впевнені, що Ваші гроші використовуються виключно за призначенням.

Ремонт комплексный, капитальный, под ключ в строительной компании Планета 2000 по лучшим ценам

Ремонт «під ключ» – вигідне рішення

Навіть косметичний ремонт – це завжди стрес. Але лише не з компанією «Планета 2000». Пропонуємо Вам вигідне та просте рішення – ремонт квартири «під ключ». Після обговорення деталей замовлення та підписання договору про співпрацю Ви можете спокійно займатися своїми справами та не контролювати кожен крок будівельно-ремонтної бригади.

Особливою перевагою даної послуги є економія Ваших грошей та часу ремонту. Одна компанія виконує оздоблювальні, сантехнічні, електромонтажні та фінішні роботи. Відповідальність за кожен вид послуг несе так само лише одна компанія. Тому замовляючи послугу «під ключ» Ви забезпечуєте собі економію, спокій та впевненість у позитивному результаті проекту.

Ремонт под ключ по лучшим ценам Украины и Киева от строительной компании Планета 2000

Професійний підхід – гарантія професійного виконання ремонту

Загалом ремонт складається з демонтажу, перепланування, оздоблення. Незалежно від виду ремонту, навіть якщо Вам потрібне надання одиничної послуги, ми підходимо до всього професійно. Кожен процес виконується у суворій послідовності, передбаченій технологією. Наші майстри ідеально вирівнюють та готують поверхню під подальше оздоблення. Так, наприклад, шпаклівка стін під фарбування – складний процес, що вимагає високої майстерності набагато більшої, ніж просто шпаклівка стін під шпалери. Тож у нас кожен вид робіт виконує вузькоспеціалізована бригада майстрів. Особливо якщо це дизайнерський ремонт з використанням нових технік і матеріалів.

Ремонт комплексный, косметический - строительная компания Планета 2000

Вартість наших послуг

Незважаючи на те, що наша компанія «Планета 2000» позиціонує себе як підприємство повного циклу із працівниками високого рівня професіоналізму, наші ціни є цілком конкурентними. Ми виконуємо як елітні ремонти, так і прості бюджетні варіанти, де може бути необхідне тільки шпаклювання або укладання плитки. До нас може звернутися будь-яка людина, якій потрібно зробити ремонт.

Крім того, ми виконуємо комплексний ремонт для новобудов, офісних та промислових приміщень, соціальних об’єктів. Усі види перепланувань ми здійснюємо законним чином, дотримуючись технічної документації.

Ви маєте можливість замовити послугу виїзду спеціаліста для проведення огляду об’єкта та виконання всіх необхідних вимірів для розрахунку попередньої вартості ремонту. Телефонуйте і ми відповімо на всі Ваші запитання.

Ремонт від компанії «Планета 2000» – це новий рівень комфорту!

Ремонт: полный спектр услуг по ремонту зданий от строительной компании Планета 2000

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


Якщо маєте якісь запитання чи пропозиції звертайтеся зручним Вам методом

Час работи:

з 8:00 до 19:00

Напиши нам