Спецтехніка

Спецтехніка


Спецтехніка потрібна на кожному етапі будівництва і без неї не можна обійтися. Але що робити, якщо бетононасос, автокран чи екскаватор вам потрібний для разового чи періодичного використання? Навіщо купувати дорогу техніку, якщо в компанії Планета 2000 Ви можете взяти напрокат все, що Вам необхідно і на будь-який термін?

Спецтехника цена в Киеве: бетононасос, автокран, экскаваторы, погрузчики и прочее

Переваги послуги оренди спецтехніки

Оренда спецтехніки дозволяє використовувати за потребою навіть саму вузькоспеціалізовану техніку. Вам не потрібно купувати дорогий спецтранспорт та обладнання, утримувати автопарк у належному технічному стані, купувати дорогі запчастини та наймати у штат автомеханіків. У нас Ви можете взяти в оренду будь-яку спецтехніку від провідних світових виробників, таких як JCB, Bobcat, Рено та інші.

Багато будівельних компаній роблять висновок, що оренда спецтехніки дуже вигідна послуга для їхнього бізнесу. Особливо, якщо враховувати високий рівень сервісу в нашій компанії та добре оснащений парк, де до Ваших послуг:

  • Бетононасоси
  • Автокрани
  • Екскаватори
  • Навантажувачі та інше

Будь-яка техніка потребує правильного зберігання та регулярного техогляду. Це суттєва стаття видатків у бюджеті компанії. І якщо спецтехніка та обладнання себе повністю окупає та примножує дохід власника бізнесу, тоді купівля спецтехніки, її обслуговування та зберігання цілком виправдані. А якщо розрахунки показують протилежне – спецтехніка напрокат стане чудовим рішенням для Вашого бізнесу.

Звертаємо Вашу увагу, компанія «Планета 2000» доставить Вам необхідний спецтранспорт, техніку та обладнання безпосередньо на будівельний майданчик об’єкту. Взявши напрокат бетононасос, автокран або екскаватор, Ви зможете виконати будь-який вид робіт, та вкластися у терміни, обумовлені із замовником.

Спецтехника заказать, аренда спецтехники по лучшей цене в Киеве Планета 2000

Як орендувати спецтехніку?

Менеджмент компанії «Планета 2000» намагається створити максимально зручні та вигідні умови співпраці із замовниками. Тож з нами працювати дуже просто. Процес оренди складається з кількох кроків:

Крок 1. Залишіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам по телефону

Крок 2. Повідомте, яка спецтехніка вам потрібна. Коли і куди її доставити

Крок 3. Укладіть договір та сплатіть послугу

Таким чином, після трьох простих дій Ви отримуєте у своє розпорядження будь-яку необхідну техніку, і Ваш об’єкт не простоює через паперову тяганину або тому, що бетононасос, автокран або екскаватор немає в даний момент. У нашій компанії великий автопарк та широкий перелік найменувань.

Телефонуйте і замовляйте спецтехніку в професійній компанії, яка має у своєму розпорядженні все необхідне для надання високого рівня послуг!

Спецтехника аренда в Киеве по лучшей цене в Украине от Планета 2000

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


Якщо маєте якісь запитання чи пропозиції звертайтеся зручним Вам методом

Час работи:

з 8:00 до 19:00

Напиши нам